- Casio

Цена
€64 42 / 125 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Мъжки аналогов часовник Casio - MTP-1170N-7ARDF
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Корпус от неръждаема стомана
Верижка от неръждаема стомана
Показва дата от месеца
Водоустойчивост 3 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Корпус от неръждаема стомана
Верижка от неръждаема стомана
Показва дата от месеца
Водоустойчивост 3 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки аналогов часовник Casio - MTP-1170N-7ARDF
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Корпус от неръждаема стомана
Верижка от неръждаема стомана
Показва дата от месеца
Водоустойчивост 3 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Корпус от неръждаема стомана
Верижка от неръждаема стомана
Показва дата от месеца
Водоустойчивост 3 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio Collection |
| Цвят | Златист |
| Цвят | Златист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Дата | Да |
| Дата | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 42 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 10.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки аналогов часовник Casio MTP-1170N-7ARDF
Добавете нотка класа към ежедневния си стил с Casio MTP-1170N-7ARDF – класически аналогов часовник, съчетаващ вечен дизайн с надежден кварцов механизъм. Белият циферблат и сребристият корпус го правят универсален аксесоар за всякакви поводи.
Ключови Предимства
- Класически дизайн — Елегантен аналогов дисплей с бял циферблат и корпус от неръждаема стомана, подходящ както за ежедневието, така и за официални събития.
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Показване на дата — Удобен прозорец за дата на позиция 3 часа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 42 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Показване на дата | Да |
Какво има в кутията
- Часовник Casio MTP-1170N-7ARDF
- Оригинална кутия и гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





